so31072021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home Co děláme Tisk a grafika tisk a grafika

tisk a grafika

V oblasti tisku nabízí naše společnost RO Marketing, s.r.o. tyto služby:

 Ofsetový tisk a Digitální tisk

Ofsetový tisk,

který jsme Vám schopni nabídnou je v nepřetržitém provozu tištěný na tiskovém stroji MAN ROLAND 305, který je plně propojen s jednotkou CTP AGFA GALILEO prostřednictví protokolu CIP 3. Ve velmi krátkých termínech jsme schopni zajistit a dodat klientem zadané zakázky.

Co všechno Vás můžeme vytisknout?

Metoda ofsetového tisku nabízí od grafického návrhu, kompletování zpracování tiskovin až po finální dokončení tiskovin.

 

tisk :

  •  vizitek, letáků, brožur, katalogů, výročních zpráv, kalendářů, knih,

různé vazby: 

  •  twin, V1, V2, V2 PUR, V3, V4, V8 a samozřejmostí jsou ruční vazby

Jaké jsou novinky v ofsetovém tisku?

Díky kvalitě výše jmenovaných tiskových strojů naše společnost  zajistí velmi kvalitně výrobu ofsetového tisku a dokážeme tisknout potisk z obou stran 2/2 nebo 1/1 jedním průchodem stroje. Důvodem této technologie jsme schopni zajistit klientovi levnější tisk u barevných knih tištěných ofsetovým tiskem.

Na prvním místě je u nás kvalita a díky novému ofsetovému tiskovému stroji si  Vám dovolujeme nabídnout levnější a rychlejší tisk.

Digitální tisk

nabízíme Vám kromě ofsetové tisku také nákladový digitální tisk, který se tiskne na dvou profesionálních produkčních strojích značek Minolta a Konica a kvalita je srovnatelná s ofsetovým tiskem.

Dále Vám zrealizujeme zakázky na běžné nenáročné tiskoviny jako jsou vizitky, plakáty, stavební oznámení nebo letáky a to na počkání nebo velice krátkých termínech. Pokud potřebujete kalkulaci Vaší zakázky, pošlete nám poptávku prostřednictvím kalkulačního formuláře nebo emailem a naši odpověď můžete čekat během 15 minut.

Znáte výhody digitálního tisku?

Rychlost

Naše zakázky díky rychlosti digitálnímu tisku můžeme zhotovit na počkání včetně zaříznutí na požadovaný formát, zušlechťování formou laminace, UV lak, atd.. Nabízíme i možnost svazování do požadované vazby.

Kvalita

Digitální tisk využívá technologií, které Vám umožní natisknout většinu materiálů určených pro ofsetové stroje. Digitální tisk nejenže je na potisk některých materiálů vhodnější než ofsetoý, ale v dnešní době je s ním již srovnatelný.

Dokončující zpracování digitálního tisku

Co tiskneme

Vaše zakázky jsem schopni zpracovat od nabídky, grafických návrhů až po finální zpracování. Můžete si vybrat z níže uvedené nabídky:

  • Tisk vizitek
  • Tisk letáků
  • Tisk plakátů
  • Tisk brožur
  • Tisk katalogů
  • Tisk výročních zpráv
  • Tisk kalendářů
  • Tisk knih

 Jak se k Vám zakázka dostane?

RO – Marketing Vám v rámci realizace Vaší zakázky zajistí rozvoz veškerých tiskovin na místo určení v rámci celé České republiky.