po02082021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home Poradenství

Stavební poradenství

Vocher Systems zajišťuje celou škálu projektů ve stavební oblasti, především se zaměřením na poradenství v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a tepelně izolačních materiálů a technologií
Patří do nich příprava projektů ve formě výkresové dokumentace ve 2D i modelace ve 3D, vysoušecí křivky, výpočty tepelných prostupů, digitalizaci původní dokumentace a zkreslení skutečného stavu dodávky materiálu. Samozřejmostí je organizační poradenství a stavební dozory a zejména dohled nad praktickou realizací inovativních technologických řešení.

 Co všechno jsme schopni zajistit v rámci stavebního poradenství?
• dozory na stavbách
• organizace práce na stavbách
• poradenství v oblasti návrhu a vývoje nových vyzdívek
• poradenství při opravách stávajících vyzdívek
• demontáž i montáž vyzdívek
• inovativní technologická řešení, především v oblasti tepelných izolací
• převzetí a řízení Vašich investičních a změnových projektů

Číst dál...

Ekonomické služby a daňové poradenství

Společnost PMVP, spol. s r.o. se zaměřuje též na služby ekonomického charakteru. Jedná se především o vedení účetnictví jak pro právnické tak i fyzické osoby.kalkulacka.png

 

Ekonomicko správní činnost

  • evidence nákladů na provoz a správu  objektu a jejich úhrada

  • zprávy o činnosti správce

  • roční vyúčtování záloh a jeho distribuce

  • řešení reklamací k ročnímu vyúčtování  záloh

Číst dál...

Poradenství na rekonstrukci nemovitostí

Využijte našich dlouholetých zkušeností, profesionálních znalostí a přístupu k maximálnímu zjednodušení a efektivitě při výstavbě či rekonstrukci vaší nemovitosti. V případě zájmu vypracujeme optimální řešení pro vás projekt a uzpůsobíme rozsah služeb konkrétním požadavkům a potřebám vašim a vaší stavby.

Naše nabídka je určena všem kteří plánují jakoukoliv rekonstrukci či stavbu. Technický nebo stavební dozor zajistí kvalitní provádění prací, šetří váš čas, ohlídá dodavatele díla aby dodržoval technologické postupy, používal kvalitní materiály a plnil podmínky stanovené smlouvou o dílo. Navrhujeme v průběhu provádění stavby i úsporná opatření, vhodnější technická řešení a snažíme se aby vaše stavba byla realizována v maximální kvalitě. Sledujeme celý průběh stavby včetně finančního a zajistíme že fakturace vašeho dodavatele odpovídá skutečně provedeným pracem, rozpočtu dle smlouvy dílo a fakturované práce jsou provedeny ve stanovené kvalitě. Na trhu působíme již 20 let, to samo o sobě o něčem vypovídá, využijte naše profesionální, seriozní služby včetně našich dlouholetých zkušeností . Technický či stavební dozor , hájí zájmy vaše jako investora, šetří vám čas i peníze.

Číst dál...

Administrativní budova PMVP

  Administrativní budova Officehouse Kloboučnická 24 je :

- moderním a zajímavým komplexem kancelářských prostor
- s vlastním parkovištěm
* stanice metra v sousedství objektu, výborná dopravní dostupnost
* vlastní podzemní parkoviště, možnost venkovního parkování
* nákladní výtah ze dvora objektu do suterénních prostor
* příjemná lokalita blízko centra
*  moderní technologie
* vysoká kvalita pracovního prostředí – interiéry zcela nové, klimatizované po kompletní rekonstrukci
* obchody a restaurace v okolí
* vynikající konektivita do páteřní sítě, kompletní stavební připravenost pro instalaci datového centra
* možnost venkovního parkování bez parkovací zóny
* technické parametry (klimatizace, záložní zdroj el. Energie, protipožární systém, EZS systém, kamerový systém a přístupový karetní systém.

Číst dál...

I virtuální sídlo společnosti je legální

 V České republice je na virtuální adrese více než 10 % z celkového počtu společností v ČR. Virtuální sídlo společnosti je v dnešní době naprosto legální možnost, jak zvýšit např. image společnosti. Jde hlavně o nově zakládající společnosti, které chtějí využívat výhody virtuálního sídla a nepotřebují vlastní kancelář.

  

Snímek - 002_new.jpg

Legislativa, která upravuje sídlo společnosti je obsažena v § 19c občanského zákoníku z roku 2009. Podle této úpravy mohou právnické i fyzické osoby volit sídlo společnosti i v místě, kde se společnost fyzicky nevyskytuje. 

 

Číst dál...