so31072021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home Poradenství Administrativní budova PMVP

Administrativní budova PMVP

  Administrativní budova Officehouse Kloboučnická 24 je :

- moderním a zajímavým komplexem kancelářských prostor
- s vlastním parkovištěm
* stanice metra v sousedství objektu, výborná dopravní dostupnost
* vlastní podzemní parkoviště, možnost venkovního parkování
* nákladní výtah ze dvora objektu do suterénních prostor
* příjemná lokalita blízko centra
*  moderní technologie
* vysoká kvalita pracovního prostředí – interiéry zcela nové, klimatizované po kompletní rekonstrukci
* obchody a restaurace v okolí
* vynikající konektivita do páteřní sítě, kompletní stavební připravenost pro instalaci datového centra
* možnost venkovního parkování bez parkovací zóny
* technické parametry (klimatizace, záložní zdroj el. Energie, protipožární systém, EZS systém, kamerový systém a přístupový karetní systém.

Lokalita a dostupnost

OHK se nachází v městské části Prahy 4 - Nusle. Tato čtvrť, je velmi dostupnou, živou a příjemnou lokalitou jak pro život tak pro práci. Budova je v těsné blízkosti zastávek autobusových a tramvajových linek s dobrou dostupností na Metro C Pankrác

Dostupnost
• v přímém sousedství stanice metra C
• zastávky autobusových linek v bezprostřední blízkosti
• snadná návaznost na D1 a Městský okruh

Služby   
• pult centrální ochrany,
• centrální recepce
• pronájem nových kanceláří po rekonstrikci, včetně zasedacích místností, nájemci mají k dispozici kuchyňku na každém patře a sociální zázemí
• pronájem parkovacích ploch
• pronájem datového centra
• virtuální kancelář – zřízení sídla společnosti, včetně potřebné administrativy
• na vyžádání možnost zajištění správy počítačových sítí a IT služeb

Služby v přilehlém okolí
• banky a pošta
• restaurace a kavárny
• lékárna a zdravotní středisko
• fitness centrum a sportoviště
• hotely

Aktuální nabídka - nová položka menu

Celková rozloha nově zrekonstruovaných nebytových prostor k pronájmu je 1400 m2
Suterén: 440 m2
Přízemí: 441 m
1. patro: 444 m2
2. patro: 65m2

Cena kancelářských prostor je od 8 EUR/m2 měsíčně.
Poplatky: 99,- Kč/m2 + DPH

 

Vedení účetnictví

Ve spolupráci s renomovanou účetní kanceláří nabízíme našim klientům kvalifikované účetní a daňové služby, to vše při využití moderních účetních a komunikačních technologií (možnost vedení účetnictví online) a zároveň kvalifikovaných profesních znalostí a dlouhodobých zkušeností v oboru.

Navíc všem našim klientům, kteří využijí nákup ready made společnosti či založení společnosti na míru, poskytujeme na vedení účetnictví i daňové evidence SLEVU ve výši 10% a to po celou dobu využívání účetních služeb.

Účetnictví vedeme pro firmy i jednotlivce se sídlem na území Hlavního města Prahy i pro společnosti a fyzické osoby se sídlem po celé ČR.

Z účetních a daňových služeb nabízíme zejména:

• vedení a zpracování účetnictví (podvojné) pro fyzické i právnické osoby (s.r.o., a.s., v.o.s., SE, SVJ - společenství vlastníků jednotek, družstva atd.) 
• vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví)
• služby nezávislého daňového poradce a externího auditora
• mzdy, odměny, mzdová a personální agenda, odměny statutárních orgánů společností, pracovní cesty a benefity zaměstnanců
• skladové hospodářství
• daňové poradenství a daňová optimalizace
• zastupování před orgány finanční správa, správy sociálního zabezpečení či zdravotními pojišťovnami včetně jednání a příprav ke kontrolám
• zpracování daňových přiznání k dani z příjmu, DPH, silniční dani, srážkové dani apod.
• vedení účetnictví s mezinárodním prvkem - konverze měn, vedení VAT, VIES

V případě, že máte zájem o informace ohledně využití účetních služeb, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy, popřípadě si s Vámi sjednáme nezávaznou odbornou účetní konzultaci zdarma!

Mzdové a skladové účetnictví, finanční poradenství

Potřebujete zpracování mezd? Zajistíme vám účtování mezd a mzdové účetnictví. Naše mzdová účetní se vám postará o vedení mzdové agendy, účtování mzdy a vedení mezd.

Potřebujete vedení skladové evidence? Zajistíme vám výhodné skladové účetnictví pro vaše skladové hospodářství.

Zajistíme vám vedení podvojného účetnictví od odborné účetní firmy z Prahy. Naše účetní služby zahrnují vedení účetnictví a daňové evidence, tedy obecně daně a účetnictví. Chcete vědět, jak vést účetnictví profesionálně? Zařídíme vám účetnictví podnikatelů, vedení jednoduchého účetnictví i podvojné účetnictví a veškeré účetnictví podniku. Nemusíte se tak zabývat činnostmi, které nesouvisí s jádrem vaší podnikatelské činnosti. Zašlete nám poptávku vedení účetnictví, s našimi službami budete spokojení jako ostatní naši klienti. Zajišťujeme vedení účetnictví s.r.o., vedení účetnictví svj a účetnictví pro podnikatele. Pokud si potřebujete audit účetnictví, obraťte se na nás. Účetnictví pro firmy, účetní poradenství - vedení účetnictví obchodní společnosti a právnických osob. Těšíme se na spolupráci.

Účetnictví outsourcing

Outsourcing účetnictví vám umožní vytěsnit činnost z vašeho podnikání, která neodpovídá core businessu. Můžete se tak lépe soustředit na důležitější aktivity, získáte vysoce kvalitní účetní outsourcing a snížíte náklady. Outsourcing mezd a účetní outsourcing zajišťuje externí účetní, která vede externí účetnictví pro více firem, je odborně školená, má všechny potřebné znalosti a zkušenosti.

Daňové poradenství Praha a vedení účetnictví Praha

Naši daňoví poradci jsou experti v daňovém poradenství. Náš účetní a daňový poradce se dokonale vyzná v účetnictví a daních. Pokud potřebujete zpracování daňového přiznání nebo vedení daňové evidence, neváhejte se na nás obrátit. Můžete si přát daňový audit, účetní a daňové poradenství pro podnikatele. Poradíme v oblasti vedení účetnictví plátce DPH a vedení daňové evidence plátce DPH, účetnictví a daňovém poradenství s.r.o. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě Praha a zpracování mezd Praha.

Daňové poradenství pro živnostníky

Nabízíme také vedení účetnictví OSVČ, tedy účetnictví fyzických osob. Pokud jste živnostník a potřebujete zpracování daňového přiznání, nabízíme vám daňové poradenství pro OSVČ.

Odborné vedení účetnictví Vám zajistí firma:

PMVP, spol. s r.o Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4