po02082021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home řemesla Lisovací zařízení

Lisovací zařízení

logo lisy.png
Certifikace.png

Společnost se zabývá výrobou lisovacích zařízení pro dřevozpracující průmysl, kde prioritou je lepení masivního dřeva. Po celou dobu své činnosti nám jde především o poskytování kvalitních služeb a spokojenost našich zákazníků. O to se stará kvalifikovaný personál.

 

 

Naše výrobní řady nabízí standardní parametry strojů, které je možné dle přání zákazníka libovolně měnit. V poslední době se firma zabývá i netradičními atypickými zařízeními pro další odvětví dřevozpracujícího průmylsu jako je například výroba parket či tužek.  

 

 

 

Naším hlavním produktem jsou lisy pro lepení masivního dřeva, a to především spárovek, eurohranolů, okenních rámů a dveří.

 

Nedílnou součástí naší výroby jsou však i "atypy" a jakékoli lisovací přípravky a stroje dle přání našich zákazníků.

Firma Lisy - Dvořák s.r.o je zavedeným českým dodavatelem zařízení pro:


  • Lepení rámů,

  • Lepení spárovek

  • Lepení hranolů

  • Frézování přířezů určených ke spojování mikroozubem

  • Výrobu lamel spojovaných mikroozubovým spojem

  • Nanášení lepidla na přířezy určené k výrobě spárovky a hranolů

Nabízíme veškeré náhradní díly ke všem typům lisů.

• Mechanické součásti

• Hydraulika, pneumatika

• Elektrotechnika

 

LISY-DVOŘÁK s.r.o,

prodej: Pod Cihelným vrchem 385, 264 01 Sedlčany,

tel / fax:318 820 259, 602 962 699,

výroba a konstrukce: Kamenice 3, 264 01 Sedlčany, tel / fax: 318 877 131

 

 

TH3 - Lis pro lepení spárovky

 

Turniket se stává ze svařovaného podstavce s ložisky pro uložení rotoru se třemi stoly. Na každém stole jsou přestavitelně upevněny lisovací kleštiny přítlačnou lištou. Polohy rotoru jsou pomocí západky a torzně odpruženého kotouče aretovány v požadovaných pozicích.

Přítlačná síla lišt je vyvozena ruční pákou s excentrem, lisovací tlak hydraulickými válci zásobovanými přes kulové kohouty elektrickým hydraulickým agregátem. Ovládat je možno všechny kleštiny jedním kohoutem nebo je rozdělit na 2 až 4 sekce. Každá sekce se pak ovládá samostatným kohoutem, nezávisle na další. To umožňuje lepit na jednom stole i několik desek různých rozměrů najednou.

 Otáčení rotoru se provádí ručně.  

Pro více informací navštivte naši webovou stránku:

http://www.lisy-dvorak.cz/

 

LNV 6000 - Lis pro nekonečný vlis

Lis sestává ze svařovaného rámu, přítlačného trámce, zasouvací lišty, lisovací jednotky, zadního dorazu, otočného pravítka, kapovací pily, hydraulického agregátu a řídící jednotky. Lisovací beran a přítlačný trámec jsou ovládány hydraulickými válci, ostatní pracovní pohyby válci pneumatickými. Lisovací cyklus je řízen programovatelným automatem.

 

Obsluhovatel na přední části stolu sesazuje ozubené a olepené přířezy a ty postupně vsouvá do pracovní části stolu, vymezené po obou delších stranách zasouvací lištou a otočným pravítkem. Olepování se provádí nanášečkou lepidla,která je součástí stroje. Založený materiál kapovací pila zakrátí, přířez pak zasune zasouvací lišta pod přítlačný trámec až k zadnímu dorazu.

 

Lamela je před a po dobu lisování ze všech stran jištěna proti vybočení. Lisování v podélné ose je provedeno lisovacím beranem, tlačeným hydraulickým válcem na čelo lamely, opřené druhým koncem o pevný či přestavitelný doraz. Po ukončení lisování je lamela vysunuta na výběhový stůl a stroj se nastaví do výchozí polohy.

 

LISY-DVOŘÁK s.r.o,

prodej: Pod Cihelným vrchem 385, 264 01 Sedlčany,

tel / fax:318 820 259, 602 962 699,

výroba a konstrukce: Kamenice 3, 264 01 Sedlčany, tel / fax: 318 877 131