so31072021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home řemesla Dřevozpracující průmysl a výroba

Dřevozpracující průmysl a výroba

lisy.jpg

Naše společnost Lisy - Dvořák, s.r.o. se zabývá výrobou lisovacích zařízení pro dřevozpracující průmysl, kde prioritou je lepení masivního dřeva. Po celou dobu své činnosti nám jde především o poskytování kvalitních služeb a spokojenost našich zákazníků. O to se stará kvalifikovaný personál.

Naše výrobní řady nabízí standardní parametry strojů, které je možné dle přání zákazníka libovolně měnit. V poslední době se firma zabývá i netradičními atypickými zařízeními pro další odvětví dřevozpracujícího průmyslu jako je například výroba parket či tužek.

Naším hlavním produktem jsou lisy pro lepení masivního dřeva, a to především spárovek, eurohranolů, okenních rámů a dveří. Nedílnou součástí naší výroby jsou však i "atypy" a jakékoli lisovací přípravky a stroje dle přání našich zákazníků.

 

 

                                                                  

Nabídka služeb:                                 

Svařování konstrukcí MIG/MAG

YTONG PILA

• Lepení spárovky - max. rozměr lepené desky 1250x3000mm.

• Lepení hranolů, rámů, dveří atd.

• Broušení spárovky - Bruska

• Hoblování - 4 stranná hoblovací frézka TOS H18 quattro

Nabízíme veškeré náhradní díly ke všem typům lisů.

 

• Mechanické součásti

• Hydraulika, pneumatika

• Elektrotechnika

 

Servis:

Zákaznická podpora

Servisní služby pro naše zákazníky

Náhradní díly

Poradenství

V případě jakéhokoliv požadavku nás neváhejte kontaktovat:

na e-mailu: info@lisy-dvorak.cz nebo tel.:+420 318 820 259 nebo nahlédněte na naše webové stránky www.lisy-dvorak.cz

Naše společnost byla založena roku 1991. Již od samého vzniku se zabývá výrobou lisovacích zařízení pro dřevozpracující průmysl, kde prioritou je lepení masivního dřeva. Po celou dobu své činnosti nám jde především o poskytování kvalitních služeb a spokojenost našich zákazníků. O to se stará kvalifikovaný personál.

Naše výrobní řady zahrnují standardní parametry strojů, které je možné dle přání zákazníka libovolně měnit. V poslední době se firma zabývá i netradičními, atypickými zařízeními pro další odvětví dřevozpracujícího průmyslu, jako je například výroba parket nebo tužek.

     

Filozofie naší firmy: "Sdělte nám, co chcete lepit, my Vám vyrobíme zařízení!"

 

Novinka pro lepení spárovky

                                           

                           

                           

Firma Lisy Dvořák vyrobila specální lis TH-4, pro lepení spárovky pro ruskou výrobnu známé nábytkářské firmy IKEA.

Jedná se o 4 ramenný turniket, který je jedinečný v tom, že na každém lisovacím poli lze nastavit libovolnou šířku lepeného materiálu, takže na každém poli je možné lepit prakticky cokoliv. Stroj má automatické otáčení rotoru.               

           

Služby                            

Nabízíme vám tyto služby:

 Náhradní díly

  • Servis a opravy

  • Zákaznická podpora

  • Servisní služby pro naše zákazníky

  • Prodej spárovky        

LNV-6000

 

Lis sestává ze svařovaného rámu, přítlačného trámce, zasouvací lišty, lisovací jednotky, zadního dorazu, otočného pravítka, kapovací pily, hydraulického agregátu a řídící jednotky. Lisovací beran a přítlačný trámec jsou ovládány hydraulickými válci, ostatní pracovní pohyby válci pneumatickými. Lisovací cyklus je řízen pomocí PLC. Obsluha na přední části stolu sesazuje ozubené a olepené přířezy, které postupně vsouvá do pracovní části stolu, vymezené po obou delších stranách zasouvací lištou a otočným pravítkem. Olepování se provádí nanášečkou lepidla, která je součástí stroje. Založený materiál kapovací pila zakrátí, přířez pak zasune zasouvací lišta pod přítlačný trámec až k zadnímu dorazu. Lamela je před a po dobu lisování ze všech stran jištěna proti vybočení.

Lisování v podélné ose je provedeno lisovacím beranem, tlačeným hydraulickým válcem na čelo lamely, opřené druhým koncem o pevný či přestavitelný doraz. Po ukončení lisování je lamela vysunuta na výběhový stůl a stroj se nastaví do výchozí polohy.                    

Pila na řezání YTONGU

V naší nabídce si najdou své nejen truhláři. Tato pila na řezání YTONGU je výborným pomocníkem pro každého zedníka nebo stavební firmy. Pila je pásového typu, má hliníkovou posuvnou desku na které se řeže materiál. Po doříznutí se pila automaticky zastaví a tak chrání obsluhu před případným úrazem.

 

                                           

                       

                                   

Kontaktujte nás:

LISY-DVOŘÁK, s.r.o.

Kňovická 344

264 01 Sedlčany

tel./fax.: +420 318 820 259

mob.: +420 736 645 159 tel: +420 736 645 159

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

         www.lisy-dvorak.cz