po02082021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home Zajímavosti Země

Umělé záplavy a bouře v USA pokračují

Scénář je stále stejný: z jasné oblohy, "z ničeho", se náhle nafoukne řada "bouřkových koláčů", které se spojí ve velký systém, zahřívaný mikrovlnnou radiací. Radary v místě určení srážek vydávají silné haarpové kruhy.

Číst dál...

Branný zákon do války

Účelem poslední novely branného zákona je legislativní zajištění možnosti urychleného povolání všech občanů bez rozdílu pohlaví do mimořádné vojenské služby kdekoliv na světě, dle uvážení velení NATO a USA.

Číst dál...

Oklamané Polsko

Pokračování seriálu poutávě popisujícího zákulisí jednání ministrů zahraničí v roce 1938 “ Hitlerovým primárním úkolem bylo neutralizovat hrozbu, že Sovětský svaz vstoupí do války. V naději, že Anglie a Francie opětovně zradí svého spojence – Polsko, hodlal Führer eliminovat polskou hrozbu bez rizika střetu s Rusy. A pak by bylo možné opět usednout k vyjednávacímu stolu s Brity, ale tehdy už by mohl trvat na tom, aby s ním bylo zacházeno jako s rovným.”

Číst dál...

Porošenko Putinovi nabídl, "aby si vzal Donbas"

Forbes dle vlastních pramenů oznámil že v průběhu jednání "normandské čtyřky" v Minsku Petro Porošenko nabídl  Vladimiru Putinovi, "aby si vzal Donbas"

Číst dál...

Lenka Procházková: Jízda v protisměru

Muž, který na nás dnes hledí z průčelí Národního muzea se kdysi v kongresu USA vyjádřil, že naše republika nepotřebuje americkou pomoc a navrhl, ať Spojené státy pomohou Rusku, které tehdy bylo na kolenou. Smysl jeho slov se však ztratil v překladu. A jaký je výsledek? USA pomáhá Rusku vytrvale. Do hrobu. Ale říká se, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Jde ale o to, aby pak při tom pádu nepohřbili celý svět. Starý nápis, který býval kdysi vylepen na plakátech kolem našich silnic prohlašoval „Se Sovětským svazem na věčné časy!“ Na dnešních bilboardech by mělo být aktuálnější varování: „Se Spojenými státy do věčných lovišť!“ z projevu na demonstraci na Václavském náměstí dne 28.3.2015.

Číst dál...