čt28012021

Poslední aktualizace26.03.2017 (01:52)

Back Jste zde: Home Žárotechnika Žarotechnika

Žarotechnika

ditherm 01 01

Inženýrsko-dodavatelská společnost DITHERM se specializací a dlouholetou zkušeností (od roku 1990) v oboru žáruvzdorných, otěru a chemicky odolných vyzdívek tepelných průmyslových agregátů včetně kompletovaných dodávek.

DITHERM působí v oblastech Energetiky, Zpracování železných a neželezných kovů, Stavebních hmot, Chemického průmyslu, Hutnictví, Spalování odpadu, Průmyslových komínů a Investičních průmyslových staveb.

Naše produkty a služby

DITHERM zajišťuje komplexní engineering, návrh a vývoj (Basic design, výrobní a projektovou dokumentaci, digitalizaci, výpočty tepelných prostupů, vysoušecí křivky aj.).

DITHERM realizuje modelaci ve 3D: Snížení nákladů na PD, uživatelsky přehledné a technicky přesné, dokumentace nestárne - je stále aktuální, archivace je součástí modelu, výrazně vyšší kontrola při opravách, možnost úprav i přes internet, zaškolení pracovníků, možnost uložení a správy modelu na externím serveru a mnoho dalších výhod pro uživatele.

DITHERM nabízí komplexní řízení projektů, strategický nákup, demontáž i montáž: Profesionální realizátoři, důsledný risk management, efektivní nákup, odborná supervize a konzultace k uvedení agregátů do provozu, školení pracovníků zákazníka. DITHERM zajistí exportní financování investičních projektů.